Štúrova 27, 040 11 KOŠICE

Reviews

Matej
Matej
Prístup inštruktorov na výbornú, to isté platí aj pre ostatný personál. Veci vysvetľujú ľahko, stručne, zrozumiteľne. V zásade okrem pár nedokonalostí, čo sa týka termínov jázd, hodnotím 5*/5*.
Daniel B.
Daniel B.
Som veľmi spokojný s autoškolou Kuželka, a tiež som rád, že som si vybral túto autoškolu. Jazdy som mal z viacerými inštruktormi, najviac jázd som však mal s p. Mikom a p. Budkajom. Už od začiatku som si všimol profesionálny a priateľský prístup, čo ma ešte lepšie podporilo v tom, že som si dobre vybral. Jazdy neboli tiché, lebo som sa vždy vedel porozprávať s inštruktormi, vďaka čomu boli jazdy priam zážitkami. Boli časy, keď mi veci nešli tak, ako by mali. S určitosťou však môžem povedať, že táto autoškola má veľmi empatických a trpezlivých inštruktorov, ktorí vám pomôžu a poradia, keď si neviete s niečím poradiť. Skúšku som absolvoval s Romanom, s ktorým sa mi jazdilo veľmi dobre. Dal mi aj veľa cenných rád, ako byť úspešný na skúške, a práve kvôli týmto cenným radám som úspešne zložil skúšku. Na záver by som dodal len veľké ďakujem celému tímu autoškoly Kuželka.
JaRe
JaRe
Autoškola Kuželka je úžasná, celý jej tím. Všetkým inštruktorom (odjazdila som s každým jedným )ďakujem za ich obetavosť ,TRPEZLIVOSŤ a ochotu.. Vždy som si myslela, že kombinácia ja a vodičák nemôže nikdy fungovať, lebo som mala obrovský strach šoférovať. Ale presne mierené slová a situácie inštruktorov ma presvedčili o opaku. Teraz sadám do auta s radosťou. Veľké ďakujem patrí aj pani Renáte, ktorá ma na skúškach podržala (dala som ich na prvý krát). Všetci robíte skvelú prácu. Prajem Vám veľa spokojných študentov.
Filip
Filip
Určite najlepšia autoškola v Košiciach. Najlepší inštruktori Renátka a Pali. Ďakujem za skvelý čas strávený s Vami, pohodové jazdy a perfektnú prípravu na skúšky. Filip
Lucia stresswoman
Lucia stresswoman
V 34 r si robiť vodičák fú pre mňa obrovský stres...ale i keď na 1. opravný dala som to :) inštruktori, ktorí so mnou jazdili veľmi dobre vedia ako som stresovala každú jazdu a aká som bola bledá od strachu v deň skúšky :D moje veľké ĎAKUJEM patrí pánovi Mikovi, ktorí mi ukázal, že jazdiť sa dá aj v pohode a bez stresu. ĎAKUJEM patrí aj pánovi Budkajovi, ktorý mi po lopate vysvetlil kuželky a jazdy s ním boli taktiež v pohodičke a bez stresu a dokonca v deň skúšky na cvičisku mi dodával odvahu :) a v neposlednom rade obrovské ĎAKUJEM patrí Jasminovi...bez neho by som bola stratená ...ďakujem za jeho trpezlivosť, za to ako ma posledný deň pred skúškou doučil parkovať do východiskovej garáže :) a ako mi dodal odvahu na skúške aj keď videl, že som pár minút pred kolapsom :D ...ďakujem aj sekretariátu, ktorý mal so mnou trpezlivosť a či už mailom alebo telefonicky sme vždy vyriešili to čo som potrebovala....ľudia neverila som, že to raz dám a, že aj ja budem raz vodičom a stalo sa a to len vďaka týmto skvelým ľuďom v autoškole kde som sa cítila ako s priateľmi ...ďakujem a o 10 rokov čakajte aj môjho syna :)
Jan
Jan
Super
Robo Š.
Robo Š.
Týmto by som sa chcel veľmi poďakovať Renátke za vždy zaujímavú a zábavnú teóriu a tie prvé komické jazdy pri ktorých sa teraz už len vždy zasmejem :D .. Martinovi za cenné rady a poučné jazdy. Takisto Romanovi za super jazdy a skvelú prípravu pred skúškou. A hlavne p. Mikovi pri ktorom sa úplne stratil stres, najväčší kludas. Boli momenty kedy som myslel že už na mňa vyletí ale vôbec. Dôkladne vysvetlí, naučí. Jazdy s nim boli úplná pohoda až mi tie jazdy budú chýbať. Ešte raz ďakujem veľmi pekne a celému tímu Kuželka. Vždy keď stretnem vaše autá mám hneď lepši deň.
Stanislava B.
Stanislava B.
Dala som sa s Vami na cestu, aj keď som bola skalopevne presvedčená, že si urobím vodičák až keď bude mať aj inštruktor volant. Prvá jazda mi veľmi dodala odvahu, kde mi inštruktor s úsmevom na perách hovoril: Dáme to spolu, a viete prečo? Lebo vedľa Vás sedí ten najlepší inštruktor na svete. Jednoducho ste skvelí ľudia. Nielen, že naučíte, ale častokrát ste aj psychickými poradcami a veríte nám (žiakom) viac ako my sami sebe. Nebola každá jazda ako z knižky: bola taká, z ktorej som sa po vystúpení z auta triasla ešte pol hodinu, jazda, ktorá bola náučná, pohodová, muzikálna,... Každá ma naučila niečo nové. Výcvik nie je len o chvaleni, ale aj na poukazovanie chýb. Som typ, ktorý je na seba náročný, a každá poukázaná chyba (aj keď sa mi možno nepáčila) mala svoje opodstatnenie. Verím, že najmä vďaka Vám, bude zo mňa skvelý vodič. Ďakujem všetkým, ste skvelí. PS nie len inštruktori, ale všetci, ktorí tvoríte kolektív Kuželky!
Anna
Anna
Najlepšie rozhodnutie aké som mohla urobiť, bolo zapísať sa do tejto autoškoly. Od teoretickej časti až po tú praktickú bolo všetko na najvyššej úrovni. Veľké ďakujem patrí Markovi a Peťovi. Lepších inštruktorov som si nemohla vybrať. Ďalšie ďakujem patrí pánovi Mikovi, s ktorým som mala kondičné jazdy a skúšku. Túto autoškolu vrelo odporúčam. :)
Adam K.
Adam K.
Chcem sa poďakovať Kuželke za to, že som vodič. Seriózny prístup, výborní inštruktori. Moje najväčšie poďakovanie patrí pani inštruktorke Renátke, za všetko, čo ma naučila, vďaka nej som to zvládol, jej cenné rady som využil po celý čas a určite ich využijem aj ďalej. Predskúšková príprava a samotné skúšky boli super vďaka Romanovi, ktorý sa nás snažil upokojiť a vytvoriť pohodovú náladu. Niekoľko jázd som absolvoval s Markom a pánom Mikom, od ktorých som získal cenné rady. Oceňujem výborný prístup všetkých a určite budem autoškolu Kuželka odporúčať aj ďalej.

PRIDAŤ RECENZIU:

Hodnotenie:
Vyrobené spoločnosťou localhost.company