Štúrova 27, 040 11 KOŠICE

Recenzie

M.Kovac
M.Kovac
Ďakujem všetkým inštruktorom ktorí má mali za pomoc a pevné nervy.Veľké ďakujem slečne v kancelárii že mi vždy pomohla naplánovať jazdy.
Tomáš H.
Tomáš H.
Srdečná vďaka tejto autoškole za úžastnú výuku že ma naučili šoférovať v mojích 51 rokoch. Menovite manželom Fussekovcom, Palimu a pani Lucii za ich individuálny prístup pri teórii a jazdách, ktoré boli zrozumiteľné a pochopiteľné. Preto vrelo odporúčam všetkím, aj tím ktorí sa ešte neodhodlali vo svojom vyššom veku ísť do autoškoly naučiť sa šoférovať aby sa nebáli a využili služby tejto úžastnej autoskoly. Sú to ľudia so srdcom na správnom mieste. Ešte raz veľke ďakujem a nech sa Vám darí a veľa spokojných a úspešných nových vodičov. Tomáš H.
Kristína
Kristína
Profesionálny prístup a naozaj korektné jednanie zo strany inštruktorov. Ďakujem veľmi pekne, a túto autoškolu môžem len odporúčať ako začínajúci vodič. Takisto musím spomenúť dôsledne odvedenú prácu a ústretovosť pani inštruktorky Nečasovej a budem sa snažiť byť naozaj zodpovedná, pretože v dnešnej dobe je to veľmi dôležité. Prajem do budúcnosti veľa záujemcov, pretože viete pripraviť človeka na jazdu v premávke naozaj kvalitne. Ďakujem.
Kristína
Kristína
Túto autoškolu bez váhania odporúčam, jednoznačne profesionálny a korektný prístup všetkých inštruktorov, s ktorými som mala možnosť jazdiť. Takisto patrí jedno veľké Ďakujem pani inštruktorke Renáte, ktorá má sprevádzala pri individuálnom kurze, za dôslednosť a ústretovosť a celkovo aj kvalitu. V dnešnej dobe je veľmi dôležité, aby bol človek obozretný, zodpovedný a mal schopnosť predvídať, pretože čím viac bude takýchto aj nových vodičov, tým budú cesty bezpečnejšie. Prajem vám Kuželke veľa spokojných klientov a úspešných vodičov, akým sa cítim:). Ešte raz veľmi pekne ďakujem.
Samuel F.
Samuel F.
Super autoškola, ľudský prístup a milý ľudia celkovo. Chcel by som poďakovať za pekné zážitky v autoškole.
René Mandelík
René Mandelík
Pristup instruktorov bol skvely, vysvetlili vsetko dopodrobna. Naucili ma jazdit. Autoskolu odporucam
Matej
Matej
Prístup inštruktorov na výbornú, to isté platí aj pre ostatný personál. Veci vysvetľujú ľahko, stručne, zrozumiteľne. V zásade okrem pár nedokonalostí, čo sa týka termínov jázd, hodnotím 5*/5*.
Daniel B.
Daniel B.
Som veľmi spokojný s autoškolou Kuželka, a tiež som rád, že som si vybral túto autoškolu. Jazdy som mal z viacerými inštruktormi, najviac jázd som však mal s p. Mikom a p. Budkajom. Už od začiatku som si všimol profesionálny a priateľský prístup, čo ma ešte lepšie podporilo v tom, že som si dobre vybral. Jazdy neboli tiché, lebo som sa vždy vedel porozprávať s inštruktormi, vďaka čomu boli jazdy priam zážitkami. Boli časy, keď mi veci nešli tak, ako by mali. S určitosťou však môžem povedať, že táto autoškola má veľmi empatických a trpezlivých inštruktorov, ktorí vám pomôžu a poradia, keď si neviete s niečím poradiť. Skúšku som absolvoval s Romanom, s ktorým sa mi jazdilo veľmi dobre. Dal mi aj veľa cenných rád, ako byť úspešný na skúške, a práve kvôli týmto cenným radám som úspešne zložil skúšku. Na záver by som dodal len veľké ďakujem celému tímu autoškoly Kuželka.
JaRe
JaRe
Autoškola Kuželka je úžasná, celý jej tím. Všetkým inštruktorom (odjazdila som s každým jedným )ďakujem za ich obetavosť ,TRPEZLIVOSŤ a ochotu.. Vždy som si myslela, že kombinácia ja a vodičák nemôže nikdy fungovať, lebo som mala obrovský strach šoférovať. Ale presne mierené slová a situácie inštruktorov ma presvedčili o opaku. Teraz sadám do auta s radosťou. Veľké ďakujem patrí aj pani Renáte, ktorá ma na skúškach podržala (dala som ich na prvý krát). Všetci robíte skvelú prácu. Prajem Vám veľa spokojných študentov.
Filip
Filip
Určite najlepšia autoškola v Košiciach. Najlepší inštruktori Renátka a Pali. Ďakujem za skvelý čas strávený s Vami, pohodové jazdy a perfektnú prípravu na skúšky. Filip

PRIDAŤ RECENZIU:

Hodnotenie:
Vyrobené spoločnosťou localhost.company