Štúrova 27, 040 11 KOŠICE

Recenzie

Mária P.
Na autoškolu Kuželka som natrafila náhodou, hľadajúc najbližšiu alternatívu. Avšak teraz viem že to nebola náhoda a po komunikácii s Luciou F., objasnení mojej situácie (vodičský preukaz mám 15 rokov ale aktívne nejazdím) mi odporučila najlepšieho školiteľa pána Štefana Miku. Pán Mika má dlhoročné skúsenosti, božskú trpezlivosť a ľudský prístup. Každá kondičná hodina s ním zbehla ako voda. Získala som neoceniteľné vodičské zručnosti a ako bonus spoznala lepšie Košice. Chcela by som mu touto cestou ešte raz poďakovať a popriať len to najlepšie v živote. Veľmi pekne ďakujem celej Autoškole, budem Vás odporúčať ďalej.
Lucia27
Jednoznačne najlepšia autoškola. Skvelí a ochotní inštruktori, ktorí pomôžu a naučia šoférovať naozaj každého.
Lenka K.
Ďakujem najlepšej autoškole a inštruktorom v Košiciach . Prajem každému kto sa chce naučiť šoférovať aby mal vedľa seba ľudí aký sú v kuželke.
Zuzka20
Ako ťažko sa mi odchádzalo z autoškoly tak ťažko sa mi píše táto recenzia. Na jazdy som sa stále veľmi tešila a aj keď som prišla niekedy nesvoja vždy som odchádzala s obrovským úsmevom na tvári a plná energie. V prvom rade by som sa chcela poďakovať všetkým mojím inštruktorom, ktorí mali so mnou jazdy za ich trpezlivosť a pevné nervy. Ďakujem pánovi inštruktorovi Šolcovi, že aj napriek mojej tvrdohlavosti to hneď na začiatku nevzdal a ma nevysadil ale naučil ma chodiť po nie najľahších trasách. Ďalej sa chcem poďakovať pánovi inštruktorovi Jasminovi pri ktorom som sa nie len zdokonalovala v šoférovaní ale aj vždy príjemne zasmiala a pokecala. V aute nikdy nebolo ticho a stále sa nejaké zaujímavé témy našli pri ktorých som si niekedy ani neuvedomila pri toľkom smiechu že koľko idem a niekedy mi prišlo že tá jazda trvala len 20 minút. A v poslednom rade sa chcem poďakovať pánovi inštruktorovi Markovi, ktorému ďakujem za všetučko čo ma naučil. Za to, že mal nervy na tej mojej šiestej jazde a samozrejme aj na všetkých ostatných. Za super náladu a hudbu (to ma neskutočne dalo do nálady ). Za to, že si ma vždy vypočul a keď vedel tak poradil a hlavne za to, že aj keď ja som si neverila on mi vždy veril a vedel, že to dokážem. No a dokazala som to hneď na prvýkrát. Ešte raz veľmi pekne ďakujem všetkým a neľutujem že som prišla práve k Vám. Nikdy na vás nezabudnem a vždy budem spomínať len v dobrom. Ste SUPER❤️❤️❤️ Ps: Marko a Jasmin, ja ešte prídem

ADD REVIEW:

Rating:
Vyrobené spoločnosťou localhost.company