Štúrova 27, 040 11 KOŠICE

Recenzie

Vlado
Vlado
Som cudzinec. Pýtal som počas výučbu aj hlúposti, ale všetko mi vysvetľovali inštruktori: Peťo Orenič, Jasmin a Roman, za čo im veľmi ďakujem. Čo sa týka teoretickej časti výučby, Renata je veľmi charizmatická žena, páčilo sa mi, že vysvetľovala pravidlá cestnej premávky tak, ako sú, nie ako sú napísané v knihe - tak im lepšie rozumieme. Veľká vďaka aj Jane z kancelárii, ktorá stále je rada pomôcť s otázkami čo sa týka dokladov, čo bolo dôležité pre mňa ako pre cudzinca. Dnes som dal skúšky na prvý pokus!!!! Je to na 50% zásluha timu “autoškola Kuželka”, ktoré majú radi svoju prácu a robia to poctivo a kvalitno. Ďakujem Vám :)
K
K
V autoškole Kuželka som sa prihlásila do kuzru A2. Celý kurz aj so skúškami prebehol rýchlo a bez problémov. Inštruktor Laci bol super a veľmi ochotný. Počas teoretickej a praktickej výučby všetko s kľudom vysvetlil a taktiež mi vždy vyhovel s termínom a časom jazdy. S touto autoškolou som bola celkovo spokojná a môžem ju len odporučiť.
Nina
Nina
Ďakujem, ďakujem ďakujem. Skladám klobúk vašej trpezlivosti a ľudskosti. Ste výborný a nezabudnuteľný ľudia s praxou, pod ktorými mi bolo cťou sa učiť šoférovať.
Jakub
Jakub
Robený VP-BE Mimoriadne milý inštruktor P. Fussek inštruktor ako má byť :) aj ostatní sú super, jazdy bez stresu a nervov aj keď spravíte na jazde chybu tak vám ju inštruktor vysvetlí s kľudom a nezačne po vás vrieskať ako sa mi dialo v inej autoškole. Super vás pripravia na testy ktorých som sa bál najviac. Celý kurz prebehol veľmi rýchlo najviac sa čakalo len na záverečné skúšky(1,5 týždňa) kde si termín ajtak určuje komisár z polície. Aktuálne si tam robí kurz na motorku aj môj brat a tiež je veľmi spokojný. Určite odporúčam !
Romanito
Romanito
Minulý týždeň som absolvoval v autoškole skúšky na BE a počas celého kurzu som bol maximálne spokojný. Inštruktor pán Fussek a jeho skúsenosti s vozíkom budú pre vás veľká škola💪💪💪 jednoznačne the best odporúčam všetkými 10*****
Andrea Vindisova
Andrea Vindisova
Ďakujem je veľmi slabé slovo. Ďakujem Renátke Nečasovej za všetko, za prívetivé slová, za trpezlivosť, za empatiu a cenné rady. Ďakujem, že som mohla u Vás absolvovať kondičné jazdy na automate. Ďakujem Andrea
Lucia Lenard
Lucia Lenard
Kuželka, obrovské ďakujem! Rok dozadu by mi ani nenapadlo, že budem sedieť za volantom, ovládať auto a úspešne zvládnem skúšku z vedenia vozidla. Váš tím je skvelý, musím sa však obzvlášť vyjadriť k Jasminovi. Ušil si sám na seba bič, keď mi naplánoval termíny jázd, pretože so mnou to bolo naozaj veľmi ťažké. Trpezlivo a dookola mi vysvetľoval tie isté veci, parkrát sa to nezaobišlo bez strhnutia volantu či prudkého zabrzdenia, no jeho vysoká dávka profesionality, trpezlivosti a ľudského prístupu ma poháňali ďalej. Na jeho poznámky pri niektorých mojich excesoch budem spomínať ešte veľmi dlho. Veľmi veľké ďakujem, Kuželku budem odporúčať všetkým, ktorí sa chcú naučiť šoférovať. Teraz už len jazdiť a jazdiť :-) Lucia Lenard
Lenka Riganová
Lenka Riganová
Chcem sa poďakovať za dni strávené v tejto autoškole. Vybrať si Vás bolo rozhodnutie ktoré nikdy neoľutujem a KUŽELKU budem odporúčať všetkými desiatimi. Moje poďakovanie patrí celému tímu autoškoly ale hlavne tým čo sa so mnou "trápili". Renátka Načasová, Martin Budkaj sú inštruktori s veľkým I, vďaka týmto inštruktorom bola každá jazda bez nejakej väčšej trémy, každá jazda bola náučná, pokojná a plná pozitívnej energie. Na skúšky som išla vďaka nim síce s trémou ale s pocitom že to dokážem. V poslednom rade sa chcem poďakovať pánovi Štefanovi Mikovi, skúšky s týmto pánom inštruktorom boli hotové ľavou zadnou :) Som šťastná a ešte raz ĎAKUJEM KUŽELKA!
Rasťo
Rasťo
Vodičák už mám v rukách a to vďaka profi výcviku tímu Kuželka. Rozhodnutie urobiť si kurz som dlho odkladal, ale napokon som sa do toho pustil a výber autoškoly neľutujem. V prvom rade veľké ďakujem pani Renátke za dve jazdy a najmä skvelé hodiny teórie , ktoré boli plné zaujímavých príhod z ciest s množstvom ponaučení :) . Ďakujem pani Lucii za hodiny na trenažéri, kde som získal prvú svalovú pamäť :) . Keď som prvýkrát sedel za volantom na autocvičisku, vtedy na mňa doľahlo, čím všetkým si budem musieť prejsť, ale pán Šolc skvelo vysvetlil kuželky, a vďaka nemu som to ovládal už po pár jazdách. Ešte väčšiu nervozitu som pocítil, keď prvá jazda mimo obce znamenala najskôr prejdenie mestom, keď som ledva ovládal auto, ale Martin mi dodal odvahu a teda lepšieho inštruktora na druhú jazdu som si nevedel predstaviť :). Odjazdil som takmer so všetkými inštruktormi, ďakujem pán Šolc za trpezlivosť pri ťažkých začiatkoch, keď neraz mi bolo treba zabrzdiť :). Najviac toho bolo s Peťom, ktorý ma vycibril po technickej stránke :). Díki Jasmin za jazdu, a najmä vždy zlepšenie nálady, keď ste vstúpili či do učebne, či do trenažéra na pokec haha :D. Skúšky a kondičné jazdy nakoniec s pánom Mikom, ktorého vrelo odporúčam, pretože toľko pokoja a profesionality na jednom mieste sa ťažko hľadá :)) Vďaka jeho radám a pomoci som zvládol skúšky na prvýkrát, z čoho mám obrovskú radosť. A samozrejme ďakujem pani Janke za veľkú ochotu pri plánovaní jázd a pri iných technických záležitostiach :). Menšie výhrady mám len čo sa týka zostavy vozidiel, nie vždy mi bolo príjemné sadať z Rapidu do novej Kii. Lepšia by bola konzistentnosť, čo nie je vždy možné pri často zaplnených termínoch. Ale aspoň som si vyskúšal rôzne autá. Vy, ktorí sa rozhodujete pre túto autoškolu, ste v dobrých rukách :) Ďakujem Autoškola Kuželka!
Veronika.E
Veronika.E
Som veľmi spokojná,že som si vybrala AUTŠKOLU KUŽELKA.Bolo to vďaka recenziciam a priateľskému odporúčaniu. Všetko pozitívne hodnotenia čo som čítala od vašich klientov som aj reále zažila. Vyzdvihnem:spoľahlivosť,trpezlivosť(veľmi dôleźité pri začiatkoch),ústretovosť,ľudský prístup ,ale aj profesionalita.Mala som za inštuktorku pani Renátku a ja skvelá z každej stránky (proste ma naučila šoférovaťa a vedieť reagovať aj na nečakané situácie.Vždy ma povzbudila ,že som dala kus práce,ale je to aj vďaka nej. Ale určite chcem poďakovať aj jej skvelím naozaj skvelím kolegom ,ktorími som jazdila.Každy jeden ma naučil niečo čo mi pomohlo k úspechu. Úprimne a spokojne odporúčam KUŽELKU každému kto sa chce naučiť jazdiť.

PRIDAŤ RECENZIU:

Hodnotenie:
Vyrobené spoločnosťou localhost.company