Štúrova 27, 040 11 KOŠICE

Recenzie

Jana
Jana
Chcela by som sa poďakovať autoškole Kuželka za ich profesionálny prístup a ochotu. Dodali ste mi odvahu urobiť si vodičák aj vo vyššom veku. Ďakujem skvelým inštruktorom za ich prístup, ochotu, trpezlivosť a sprevádzanie až k úspešným záverečným skúškam. Autoškolu Kuželka môžem každému len a len odporúčať. Vďaka vám, sa teším na každý kilometer, ktorý ma za volantom čaká.
Alena
Alena
Prihlásiť sa do Kuželky odporúčam každému budúcemu vodičovi, ktorý stále zvažuje nad výberom autoškoly. Dostanete nie len odborný, ale aj priateľsky prístup, čo je veľmi povzbudzujúce pri jazdách od každého inštruktora. Aj práve kvôli takému pozitívnemu prístupu som sa na každú jednu jazdu tešila a zároveň naučila nové poznatky. Tie jazdy mi budú naozaj s vami všetkými chýbať. Najviac ma však teší skutočnosť, že som záverečnú skúšku úspešne zvládla práve s pomocou p. Šolca, ktorý dokázal človeka povzbudiť, vysvetliť všetky križovatky aj viacnásobne a hlavne mať so mnou trpezlivosť. Takže celému tímu naozaj veľmi pekne ďakujem za tak profesionálny prístup, cenné rady a ochotu pomôcť. Ste super. Vidíme sa na cestách.
David Pataki
David Pataki
Chcel by som sa celej autoškole Kuželka poďakovať za ich dobrý prístup a za všetko čo pre mňa spravili, najviac ďakujem inštruktorom Laci Šolc a Roman Župa za ochotu a trpezlivosť :) Určite odporúčam
Marcel
Marcel
Aj keď som bol asi najväčší bojko na svete, tak som do toho šiel a neľutujem výber autoškoly. Skvela partia inštruktorov mi dopomohla k úspešnému ukončeniu. Veľké ďakujem hlavne patri pre Laciho a Peťa no samozrejme aj Jasmina, Rada a Martina. Diky pekne šraci. Vidíme sa na cestách ;)
Jakub Jaklovský
Jakub Jaklovský
Mám len slová chvály pre autoškolu Kuželka. Od začiatku do konca som bol nadmieru spokojný s ich výučbou. Inštruktori sú skutoční profesionáli, ktorí preukazujú obrovské množstvo trpezlivosti a ochoty pomôcť. Ich odborné vedenie a dôraz na bezpečnosť mi dali pocit istoty a sebadôvery počas celého výcviku. Vďaka nim som získal nielen vodičský preukaz, ale aj cenné vedomosti a skúsenosti. Rozhodne by som túto autoškolu odporučil každému, kto hľadá skvelú autoškolu s vynikajúcimi inštruktormi a moderným prístupom k výučbe.
Dávid Ščerbák
Dávid Ščerbák
Ďakujem za všetky jazdy ktoré som absolvoval a za trpezlivosť inštruktorov a ďakujem hlavne Romanovi a Jasminovi za pomoc od jázd až po skúšky.
Michaela
Michaela
Chcem sa veľmi krásne poďakovať a odporučiť autoškolu Kuželka. Vodičák som robila minulý rok ako úplný začiatočník a teda trpezlivosti bolo treba dosť 😁 zvládla som jazdy aj teóriu aj pri malom dieťati keďže sa vždy dalo dohodnúť. Som rada že som si vybrala práve túto autoškolu a špeciálne že som narazila na super isntruktora pána Šolca. Celý rok jazdím bez nehody a bez problémov teraz už dokonca s 2 malými pasažiermi 😁 pozdravujem celý kolektív autoškoly.
Karolína
Karolína
Nedávno som ukončila kurz, a chcela by som sa poďakovať inštruktorom za ich ľudský prístup pri výučbe ale aj jazdách. Boli vždy ochotní sa prispôsobiť, všetko vysvetliť. Po ukončení výcviku a skúšok hodnotím túto autoškolu veľmi pozitívne. Jednoznačne odporúčam. :)
Marko Kandra
Marko Kandra
Chcel by som z celého srdca poďakovať celej autoškole Kuželka za absolvovanie kurzu a hlavne možnosti opätovnej šance lebo viem že nie každému sa naskytne taká možnosť. Špeciálne ďakujem patrí Jasminovi za pomoc pri Teorií :) A najlepšie nakoniec Romanovi, za všetkú pomoc od jázd až po skúšky. Ešte raz ďakujem a veľmi si to vážim všetko
Vlado
Vlado
Som cudzinec. Pýtal som počas výučbu aj hlúposti, ale všetko mi vysvetľovali inštruktori: Peťo Orenič, Jasmin a Roman, za čo im veľmi ďakujem. Čo sa týka teoretickej časti výučby, Renata je veľmi charizmatická žena, páčilo sa mi, že vysvetľovala pravidlá cestnej premávky tak, ako sú, nie ako sú napísané v knihe - tak im lepšie rozumieme. Veľká vďaka aj Jane z kancelárii, ktorá stále je rada pomôcť s otázkami čo sa týka dokladov, čo bolo dôležité pre mňa ako pre cudzinca. Dnes som dal skúšky na prvý pokus!!!! Je to na 50% zásluha timu “autoškola Kuželka”, ktoré majú radi svoju prácu a robia to poctivo a kvalitno. Ďakujem Vám :)

PRIDAŤ RECENZIU:

Hodnotenie:
Vyrobené spoločnosťou localhost.company