Štúrova 27, 040 11 KOŠICE

Recenzie

Ján L.
Ján L.
Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať kolektívu autoškoly Kuželka za výbornú prípravu ako na teoretickú, tak na praktickú skúšku na získanie vodičského oprávnenia. Ochotný prístup od prvého kontaktu s kanceláriou až po posledné kondičné jazdy pred skúškou. Osobitne sa chcem poďakovať inštruktorovi Radovi Šinglárovi, ktorý z vyučovacích hodín teórie urobil tak zábavné a stráviteľné hodiny, že mi bolo na konci ľúto, že už vlastne sadám do auta. Jazdy s ním boli bez stresu, všetko vždy vysvetlil veľmi ľudsky a so stoickým pokojom. Marek Adamondy ma pred praktickými skúškami povodil snáď po celom meste a ukázal mi aj rôzne zvláštnosti našich ciest, za čo mu tiež patrí moja vďaka. Výborne sa šoférovalo aj s pánmi Štefanom Mikom a Martinom Budkajom, ktorí mi ukázali všelijaké šoférske fintičky. Ďakujem!
Alexandra
Alexandra
Autoškola Kuželka bola výborná voľba a skúsenosť do života, ktorá ma naučila nielen šoférovať bez strachu, ale taktiež som vďaka nej spoznala fantastických ľudí. Vďaka vynikajúcemu prístupu, výkladu teórie a trpezlivosti inštruktorov, ktorí vždy vysvetľujú s prehľadom som sa vedela za volantom sústrediť a cítila sa bezpečne. Veľmi veľká vďaka patrí inštruktorovi Romanovi Župovi, Radovi Šinglárovi, Marekovi Adamondymu a Martinovi Budakajovi.
Adel
Adel
Najlepšia autoškola v Košiciach. Mám veľmi pozitívnu skúsenosť s touto autoškolou. Od prvého kontaktu až po záverečnú skúšku bol celý personál profesionálny a priateľský. Ďakujem inštruktorovi Marekovi. Moja skúsenosť bola vynikajúca. Jeho schopnosť vysvetliť aj zložité dopravné situácie jednoducho bola nesmierne cenná a preto som sa cítila v aute bezpečne. Určite by som ho odporúčila aj ostatným. Celkovo inštruktori sú odborníci, ktorí majú trpezlivosť a vedia jasne a zrozumiteľne vysvetliť všetky potrebné znalosti a zručnosti. Ich prístup je veľmi individuálny, čo mi pomohlo cítiť sa pohodlne a sebavedome za volantom. Ďakujem všetkým a za všetko, určite odporúčam 😊
patrik
patrik
Plná spokojnosť aj kurz aj inštruktori odporúčam.
Matej
Matej
Nechcem ponižovať iné autoškoly ale zúčastnil som sa kurzu aj v iných autoškolách než bola kuželka a nepribližovali sa úrovni akú poskytuje táto autoškola. Vedomostne ma pripravili na testy a aj do premávky. Praktické zručnosti mi poskytli skvelí inštruktori, ktorí dokážu pripraviť žiaka nielen do cestnej premávky ale dokážu predať aj nazbierané skúsenosti.
Nina
Nina
Touto cestou by som sa chcela poďakovať všetkým inštruktorom, s ktorými som mala jazdu a teóriu. Veľká vďaka patrí pánovi inštruktorovi Budkajovi a Župovi. Zvládla som všetko na prvýkrát. Ďakujem❤️
Katarína S.
Katarína S.
Ďakujem tímu Kuželky za profesionálny a ľudský prístup. Osobitne by som sa chcela poďakovať inštruktorom Jasminovi a Romanovi za pomoc od jázd až po skúšky. Roman, ďakujem za trpezlivosť, ústretovosť a ochotu. Veľmi si vážim aj Vašu podporu pred skúškou a to, že ste verili, že to zvládnem. Kuželke prajem veľa spokojných zákazníkov a ešte raz ďakujem!
Michaela
Michaela
Chcem sa poďakovať celému tímu kuzelka a hlavne všetkým inštruktorom z ktorými som mala tu česť absolvovať teoriu jazdy a skúšky Romanovy pani Renatke Martinovy Lacimu Radovy a panovy Štefanovy ďakujem za trpezlivosť ochotu za všetko čo ste ma naučili vďaka vám som to zvládla .Ste skvelí. A dúfam ze budem vďaka vám dobrá vodička.Odporúčam všetkým autoškolu kuželka.
Marek
Marek
Najlepšia autoškola akú som si mohol vybrať. Chcem sa poďakovať všetkým inštruktorom za ich cenné rady a trpezlivosť. Kuželku všetkým vrelo odporúčam hlavne kvôli super inštruktorom, vďaka ktorým som sa na každú jazdu tešil. Hlavne sa chcem poďakovať inštruktorke Renátke Nečasovej, ktorá ma pripravila na skúšky a vďaka ktorej som ich spravil na prvýkrát.
Zuzana
Zuzana
Výber tejto autoškoly bol najlepšou voľbou. Vďaka profesionálnemu a odbornému prístupu sa mi po kurze úspešne podarilo zvládnuť skúšky na prvý pokus. Odporúčam všetkým ktorý sa chcú naučiť bezpečne šoférovať.

PRIDAŤ RECENZIU:

Hodnotenie:
Vyrobené spoločnosťou localhost.company